Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nás čeká v prosinci

30. 11. 2018

Co nás čeká od 26.11.

 

Od pondělí 26.12 nás čeká nové téma ,,Zajíček a Vánoce“ čeká nás spousta písniček a básniček, vyrábění a hraní.

 

26.11. Etický program s paní Kalenskou ,,Tradiční Vánoce“ dopoledne ve třídě

 

28.11. Focení-přednostně se budou fotit děti, jejichž sourozenci MŠ nenavštěvují, prosím nahlašte ve třídě, kdo bude mít zájem přijít. Přiveďte děti do třídy již v oblečení, ve kterém se budete chtít fotit, boty jim dejte sebou do třídy, pozadí bude stejné jako visí v hale v nabídce.

 

29.11. Divadlo Letadlo přijede zahrát představení Vánočka

 

5.12 nás přijde do MŠ navštívit Mikuláš čert a anděl

 

12.12. Vánoční setkání ve třídě Zajíčků - důležitá bude spolupráce s vámi, čeká nás totiž muzikálek ,,Vánoční pohádka“ ,který s dětmi v příštích dnech budeme vytvářet a vy ho můžete vidět na našem vánočním setkání od 15:00. Vás bychom chtěli požádat aby jste se podíleli na spoluvytváření kostýmů, některé masky ( na hlavu) máme ve školce. Dále přikládám i seznam rolí, které by vaše děti hrály a co je potřeba jim k tomu připravit

 

13.12. Setkání škol a školek v městském muzeu- dále byla naše školka pozvána na vánoční setkání škol a školek do městského muzea v Mariánských Lázních, které se bude konat 13.12. a naše třída Zajíčků se ho bude účastnit právě s naší ,,Vánoční pohádkou“. Jelikož bude toto vystoupení probíhat v muzeu až od 16:00 chápu, že pro mladší děti by to mohlo být náročné, jejich role jsou postaveny tak, že se případně nic neděje, kdyby se vystoupení v muzeu neúčastnily. Na všem se můžete domluvit osobně ve třídě. Tohoto setkání se můžete účastnit i vy protože je veřejně přístupné. Organizačně se ještě upřesní co a jak bude probíhat.

 

17.12. Návštěva porcelánky Karlovy Vary, bližší info v hale

 

 

Děkujeme.